-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-014090-a
Торги не відбулися
206 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 034.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 034.00 UAH
Номер:
95ee1c6278d644f980b3eec965cbfdde
Внутрішній номер закупівлі:
12288479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-014090-a
Замовник:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03539024
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Левадний +380442567151, +380442567093 levadnyi@kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
206 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 034.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2021 16:02 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 16:02 - 20.11.2021 15:25
Аукціон:
з 22.11.2021 11:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані Послуги здійснюються у безготівковій формі протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту підписання акта здавання-прийняття наданих Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва (відповідний код 45332200-5 - Водопровідні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації