-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва
Оголошено тендер
206 700.00
UAH
Номер:
ee3bf90243eb4b1f8a336834e4340e8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-03-004801-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03539024
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03539024
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва
Примітки:
(відповідний код 45332200-5 - Водопровідні роботи)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.11.2021 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума206 700.00 UAH