-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-006817-a
Електрична енергія для потреб 2022 року
Завершена
772 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 862.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 862.50 UAH
Номер:
8ca0628f73524e259fc08312da8b7329
Внутрішній номер закупівлі:
12278503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-006817-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
772 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 862.50 UAH
Період уточнення:
03.11.2021 12:13 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 12:13 - 19.11.2021 00:00
Аукціон:
19.11.2021 13:59 - 19.11.2021 14:22
Період кваліфікації:
19.11.2021 14:22 - 23.11.2021 12:30
Період завантаження договору:
23.11.2021 12:30 - 13.12.2021 12:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
150000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
Оскарження: 23.11.2021 12:30 - 04.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323 law@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Оскарження: 23.11.2021 12:30 - 04.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
763 907.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
760 044.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 12:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380322595959 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Початкова пропозиція
768 317.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 954.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
81
Скарги
0
Контракти
Номер:
19ed94c327ba4dde8f6905473e10e91c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-006817-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323 law@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Номер договору:
23-22/6
Сума договору:
769 352.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
641 127.13 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 5.13000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
06.12.2021 16:00
Статус:
Виконаний