-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
769 352.55
UAH з ПДВ
Номер:
19ed94c327ba4dde8f6905473e10e91c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-006817-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323 law@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 5.13000 UAH з ПДВ
Номер договору:
23-22/6
Дата підписання:
06.12.2021 16:00
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
769 352.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 128 225.42 UAH)
Оплачено:
432 227.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 037.89 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
150000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
b752de1d6fa842b499fc13fe87ea4b97
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ce8b76ab2b8d4bcd9e4de239b38f405f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення ціни договору з врахуванням фактичних об'ємів споживання
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.01.2023 09:00
Статус:
Опубліковано