-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-001346-a
Торги не відбулися
245 799.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 229.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 229.00 UAH
Номер:
c58eb01935574b6eb6ee99e5c1f1cf7d
Внутрішній номер закупівлі:
12271009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-001346-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Каменюка +380950310980 osvita0501@ukr.net http://osvita.petropavlivka.kupyansk.info/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 799.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 229.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2021 09:27 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 09:27 - 22.11.2021 09:00
Аукціон:
з 23.11.2021 11:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
5100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Роман Косько +380986930126 roman.kosko@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Початкова пропозиція
234 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
107
Скарги
0