-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-92 , дизельне паливо
Оголошено тендер
245 799.00
UAH
Номер:
75b63152ff4d4b708895cf80ceedb974
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-03-001133-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
245 799.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-92 , дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.11.2021 09:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума245 799.00 UAH