-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-02-014832-a
Торги не відбулися
85 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 858.40 UAH
мін. крок: 1% або 858.40 UAH
Номер:
4d367887641c41d39c11fbb605535ffe
Внутрішній номер закупівлі:
12266387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-02-014832-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лозко Інна Миколаївна 380632183760 shevtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
858.40 UAH
Період уточнення:
02.11.2021 16:45 - 08.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2021 16:45 - 18.11.2021 10:00
Аукціон:
з 19.11.2021 13:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості використаної електричної енергії здійснюється згідно рахунка-розшифровки та Акту приймання-передавання товарної продукції у випадку відсутності обгрунтованих зауважень щодо їх змісту протягом 7 (семи) календарних днів з дати отримання. Оплата вартості використаної електричної енергії за рахунок бюджетних коштів здійснюється у порядку, передбаченому статтею 49 Бюджетного кодексу України, протягом 3 (трьох) банківських днів з дати надходження відповідного бюджетного фінансування на реєстраційний рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
23200 Кіловат-година
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації