• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

85 840.00 UAH
Номер: cd4f4fda90154339b9844788fede01ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-02-004859-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
Очікувана вартість: 85 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Примітки: Закупівля -ідентифікатор закупівлі №UA-2021-10-13-002049-c, відмінена на підставі ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 02.11.2021 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума34 336.00 UAH
ДжерелоІнше
Описза рахунок відшкодованих коштів
Сума51 504.00 UAH