-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ.)
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-006044-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.Визначальним є текст, викладений українською мовою
Торги не відбулися
343 410.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 434.10 UAH
мін. крок: 1% або 3 434.10 UAH
Номер:
2b516bd6e9774f30adbcf03db1bae64d
Внутрішній номер закупівлі:
12234027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-006044-a
Замовник:
Верхівнянська Філія Житомирського агротехнічного фахового коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Ружинський р-н, с. Верхівня, вул. Миру, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Дмитренко +380977439436 tehnikumv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 410.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 434.10 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 13:06 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 13:06 - 17.11.2021 12:46
Аукціон:
з 18.11.2021 13:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата акту-рахунку Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у акту- рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання акту-рахунку Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати акту-рахунку, оформленого Споживачем. Передбачається можливість відтермінування платежу до 30 календарних днів з дати підписання акту приймання-передачі товару Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ.)
Кількість
20441 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021