-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ.)
Оголошено тендер
343 410.00
UAH
Номер:
c3cf8972eff54de4a2120766c7578c17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-006358-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Верхівнянська Філія Житомирського агротехнічного фахового коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Ружинський р-н, с. Верхівня, вул. Миру, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Верхівнянська Філія Житомирського агротехнічного фахового коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Ружинський р-н, с. Верхівня, вул. Миру, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
343 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ.)
Примітки:
Державна організація (установа, заклад)
Замовник згідно пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України від 19.09.2019 №114-ІХ "Про публічні закупівлі" - юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.10.2021 13:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (Природний газ.)
Кількість
20441 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис255 700 - обласний бюджет
87 710 - спеціальний фонд
Сума343 410.00 UAH