-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated або еквівалент; Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-001716-a
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.
Завершена
438 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 380.00 UAH
Номер:
9b003c61f8ea423d892514eca43d2fd9
Внутрішній номер закупівлі:
12228194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-001716-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
438 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 380.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 10:09 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 10:09 - 17.11.2021 16:00
Аукціон:
18.11.2021 14:24 - 18.11.2021 14:47
Період кваліфікації:
18.11.2021 14:47 - 22.11.2021 09:36
Період завантаження договору:
22.11.2021 09:36 - 12.12.2021 09:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після поставки Постачальником товару та пред'явлення накладної на оплату (при наявності бюджетних асигнувань) на протязі 20 банківських днів з моменту поставки товару та пред’явлення документів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ФКУ Нутрі 2 Концентрат/ PKU Nutri 2 Concentrated (або еквівалент) (15000 грам білка або 50 жерстяних банок масою 500гр)
Кількість
15000 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр)
Кількість
4412.88 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (26600 грам білка або 76 жерстяних банок масою 500гр)
Кількість
26600 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Амікум Фарма"
Оскарження: 22.11.2021 09:36 - 03.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40866700
-
Контактна особа:
Барай Ольга +380504285027 tender@amicum.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Оскарження: 22.11.2021 09:36 - 03.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
427 186.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 186.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2021 09:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "СТМ-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43808856
-
Контактна особа:
Наталья Ведмедко +380676440425 nvedmedko@badm-b.biz
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 2 кімната 405
Початкова пропозиція
437 398.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 398.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
34fe7887d69a43e48b8cef5ce640afdd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-01-001716-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Амікум Фарма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40866700
-
Контактна особа:
Барай Ольга +380504285027 tender@amicum.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Номер договору:
2021/11/213
Сума договору:
313 870.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
261 558.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ФКУ Нутрі 2 Концентрат/ PKU Nutri 2 Concentrated (або еквівалент) (15000 грам білка або 50 жерстяних банок масою 500гр): 8.20000 UAH без ПДВ
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр): 10.00000 UAH без ПДВ
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (13300 грам білка або 38 жерстяних банок масою 500гр): 7.10000 UAH без ПДВ
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр): 10.00000 UAH без ПДВ
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (13300 грам білка або 38 жерстяних банок масою 500гр): 7.10000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
06.12.2021 10:29
Статус:
Виконаний