-
Відкриті торги
-
КЕП
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated або еквівалент; Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Керуючись пунктом 1 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктом 1 пункту 3.4. Договору № 2021/11/213 від 06.12.2021 року, Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
313 870.56
UAH з ПДВ
Номер:
34fe7887d69a43e48b8cef5ce640afdd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-01-001716-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Амікум Фарма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40866700
-
Контактна особа:
Барай Ольга +380504285027 tender@amicum.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
ФКУ Нутрі 2 Концентрат/ PKU Nutri 2 Concentrated (або еквівалент) (15000 грам білка або 50 жерстяних банок масою 500гр): 8.20000 UAH з ПДВ
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр): 10.00000 UAH з ПДВ
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (13300 грам білка або 38 жерстяних банок масою 500гр): 7.10000 UAH з ПДВ
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр): 10.00000 UAH з ПДВ
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (13300 грам білка або 38 жерстяних банок масою 500гр): 7.10000 UAH з ПДВ
Опис:
Керуючись пунктом 1 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктом 1 пункту 3.4. Договору № 2021/11/213 від 06.12.2021 року, Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору:
2021/11/213
Дата підписання:
06.12.2021 10:29
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
313 870.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 311.76 UAH)
Оплачено:
313 870.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 311.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ФКУ Нутрі 2 Концентрат/ PKU Nutri 2 Concentrated (або еквівалент) (15000 грам білка або 50 жерстяних банок масою 500гр)
Кількість
15000 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (4412,88 грам білка або 36 жерстяних банок масою 454гр)
Кількість
4412.88 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (13300 грам білка або 38 жерстяних банок масою 500гр)
Кількість
13300 грам
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
157747c71bce437f8b4e31ac1ac2a367
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника (Зменшити суму договору на 113316.00 грн)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.10.2022 09:00
Статус:
Опубліковано