-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської обл
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-004243-a
Завершена
2 480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 410.00 UAH
Номер:
91f007e719a040e0a5f728902fa70a2e
Внутрішній номер закупівлі:
12214160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-29-004243-a
Замовник:
СИНЮХИНО-БРІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376951
-
Адреса:
55243, Україна, Миколаївська область, Первомайський р-н, село Синюхин Брід, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Волкова +380993186100 sbsr@ukr.net http://snb-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 410.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 400.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 11:54 - 04.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2021 11:54 - 14.11.2021 11:48
Аукціон:
15.11.2021 15:32 - 15.11.2021 15:55
Період кваліфікації:
15.11.2021 15:55 - 16.11.2021 15:24
Період завантаження договору:
16.11.2021 15:24 - 06.12.2021 15:24
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської обл
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЧУБОВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 16.11.2021 15:24 - 27.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3182420993
-
Контактна особа:
Чубов Ігор Миколайович +380633889689 olgakara4@gmail.com
-
Адреса:
57520, Україна, Миколаївська область, 57520, Миколаївська обл., Очаківський р-н, село Кам'янка, ВУЛИЦЯ ІВ. ШЕВЧЕНКА, будинок 15
Оскарження: 16.11.2021 15:24 - 27.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 173 411.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 173 411.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 15:24
Відповіді на вимоги
12
Документи
293
Скарги
0
ФОП КОПИСОВ ОЛЕГ КОСТЯНТИНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3434708234
-
Контактна особа:
Копысов Олег Константинович +380678043256 Prophetoleg@gmail.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, 54025, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 81-А, квартира 108
Початкова пропозиція
2 479 999.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 479 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
72f7753098534847ab69dd9c58411b73
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-29-004243-a-a1
Постачальник:
ФОП ЧУБОВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3182420993
-
Контактна особа:
Чубов Ігор Миколайович +380633889689 olgakara4@gmail.com
-
Адреса:
57520, Україна, Миколаївська область, 57520, Миколаївська обл., Очаківський р-н, село Кам'янка, ВУЛИЦЯ ІВ. ШЕВЧЕНКА, будинок 15
Номер договору:
138
Сума договору:
2 173 411.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання:
30.11.2021 17:00
Статус:
Розірваний