-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія.
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-010504-a
Електрична енергія.
Торги не відбулися
8 886 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 433.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 433.70 UAH
Номер:
8232af2f9cac44d49268e0d546f7c7cc
Внутрішній номер закупівлі:
12205223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-010504-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Додаткова контактна особа:
Вадим Мусієнко +380988045886 shepetivka_ptm@ukr.net
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Кукуріка +380972271320 natulka22@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 886 740.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
44 433.70 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 16:49 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 16:49 - 29.11.2021 23:00
Період прекваліфікації:
з 29.11.2021 23:00
Аукціон:
з 04.01.2022 13:24
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1931900 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Початкова пропозиція
8 693 550.00 UAH з ПДВ /
8 693 550.00 UAH з ПДВ
8 693 550.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0