-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія.
Оголошено тендер
8 886 740.00
UAH
Номер:
943e1c557129447ca7ade447b9951591
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-28-007777-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 886 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія.
Примітки:
Закупівля за даним предметом Замовником проводиться для потреб 2022 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
28.10.2021 14:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1931900 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 886 740.00 UAH