• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Приймання на тимчасове зберігання твердих радіоактивних відходів (ТРВ) та перевезення радіоактивних матеріалів)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначено в додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі,.Під час проведення закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.

Торги не відбулися

145 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер: 6b863a84093749fcb30903d02d1630c0
Внутрішній номер закупівлі: 12180089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-004354-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Малюк Алла 380968406795 maluk3767@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 725.00 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 15:38 - 02.11.2021 08:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2021 17:00 - 05.11.2021 17:00
Аукціон: з 09.11.2021 12:44
Умови оплати:
надання послуг - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Приймання на тимчасове зберігання твердих радіоактивних відходів (ТРВ) та перевезення радіоактивних матеріалів
Код ДК 021:2015: 90521000-5 Послуги у сфері поводження з радіоактивними відходами
Кількість 346 кілограм
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, буд. 45/35, стаціонар №2 На карті