-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Приймання на тимчасове зберігання твердих радіоактивних відходів (ТРВ) та перевезення радіоактивних матеріалів)
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
c1f4cf3c8fcd4ecbbaca499c822d9c04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-003793-c
Тип процедури:
Спрощена закупівля
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493846
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493846
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Приймання на тимчасове зберігання твердих радіоактивних відходів (ТРВ) та перевезення радіоактивних матеріалів)
Примітки:
90521000-5 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними відходами Попередня закупівля (номер оголошення UA-2021-10-13-002782-c), яка була оголошена 13.10.2021р., не відбулась у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників (звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-10-13-002782-c від 26 жовтня 2021)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.10.2021 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описміський бюджет
Сума145 000.00 UAH