• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сервер

Торги не відбулися

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: bd53746017594528b8aba0912bcc2860
Внутрішній номер закупівлі: 12176167
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-003222-c   
Замовник: Національний університет водного господарства та природокористування
Контактна особа: Якимчук Ярослав Ігорович 380362635960 planfin@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 250.00 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 14:12 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 14:12 - 12.11.2021 11:00
Аукціон: з 15.11.2021 14:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 33000, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Степана Бандери, 12 На карті