-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервер
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
adc1ea1085c340248732d408e76d0791
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-002163-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервер
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.10.2021 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH