-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-005028-a
Строк поставки товару до 20 грудня 2021 року
Завершена
1 097 112.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.6% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 17 500.00 UAH
Номер:
61f3ce09d9394ec9a79c589cacb5941c
Внутрішній номер закупівлі:
12172982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-005028-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Додаткова контактна особа:
Бруснікін Андрій +380380444815158 brusnikin@suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 097 112.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 500.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 12:30 - 18.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2021 12:30 - 28.11.2021 00:00
Період прекваліфікації:
28.11.2021 00:00 - 05.12.2021 00:00
Аукціон:
07.12.2021 15:01 - 07.12.2021 15:24
Період кваліфікації:
07.12.2021 15:24 - 09.12.2021 11:13
Період завантаження договору:
09.12.2021 11:13 - 29.12.2021 11:13
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику вартість фактично поставленого Товару після поставки кожної партії Товару шляхом перерахування суми коштів, зазначеної у відповідній видатковій накладній на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної на підставі рахунку-фактури Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект для звукозапису
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Аудіо карта з додатковими модулями розширення
Кількість
39 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
4-канальний звуковий USB
Аудіоінтерфейс
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сергадов Дмитро Миколайович
Оскарження: 09.12.2021 11:13 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624512231
-
Контактна особа:
Сергадов Дмитро Миколайович +380632797376 serg-d-m@ukr.net
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Дзержинського, буд. 99
Оскарження: 09.12.2021 11:13 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 097 112.00 UAH з ПДВ /
1 079 612.00 UAH з ПДВ
1 079 612.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "І ЕЙЧ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41763913
-
Контактна особа:
Алексєєнко Михайло Олександрович +380950749304 eh_trading@ukr.net
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська 76/8
Початкова пропозиція
1 096 998.00 UAH з ПДВ /
1 096 998.00 UAH з ПДВ
1 096 998.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.11.2021 16:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
93de8929f9894133bbf0e756f26e9e4a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-005028-a-c1
Постачальник:
ФОП Сергадов Дмитро Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624512231
-
Контактна особа:
Сергадов Дмитро Миколайович +380632797376 serg-d-m@ukr.net
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Дзержинського, буд. 99
Номер договору:
279-23/1
Сума договору:
1 079 612.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.12.2021 17:01
Статус:
Виконаний