-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
1 079 612.00
UAH без ПДВ
Номер:
93de8929f9894133bbf0e756f26e9e4a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-005028-a-c1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сергадов Дмитро Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624512231
-
Контактна особа:
Сергадов Дмитро Миколайович +380632797376 serg-d-m@ukr.net
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Дзержинського, буд. 99
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Номер договору:
279-23/1
Дата підписання:
20.12.2021 17:01
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 079 612.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 079 612.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект для звукозапису
×
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Аудіо карта з додатковими модулями розширення
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
39 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
4-канальний звуковий USB
Аудіоінтерфейс
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
АТ "НСТУ"
IBAN:UA988201720343270002000016475
ФОП Сергадов Дмитро Миколайович
IBAN:UA613808050000000026001697409
Сума
1079612.00 UAH
Статус
Оплачений
30.12.2021 17:25
Док-ти
1