• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розробка проекту організації території Нобельського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного викорисання його природних комлексів і об'єктів

Торги не відбулися

200 750.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 003.75 UAH
Номер: 1ce649abed514c7c9553174efe7f7213
Внутрішній номер закупівлі: 12168354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-000589-b   
Замовник: НОБЕЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК
Контактна особа: ШРАМОВИЧ Олена Михайлівна +380503616080 olena080979@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 73300000-5 Проектування та виконання НДДКРАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 750.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 003.75 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 10:42 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 10:42 - 12.11.2021 10:47
Аукціон: з 15.11.2021 15:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проекту організації території Нобельського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного викорисання його природних комлексів і об'єктів
Код ДК 021:2015: 73300000-5 Проектування та виконання НДДКР
Кількість 1 послуга
Період постачання до 27.12.2021
Місце постачання 34013, Україна, Рівненська область, с. Нобель, вул. Центральна, 44 На карті