-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проекту організації території Нобельського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного викорисання його природних комлексів і об'єктів
Оголошено тендер
200 750.00
UAH
Номер:
b1433684c9a44b729d5077b0c38ef878
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-000800-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НОБЕЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК
×
-
Код ЄДРПОУ:
43077967
-
Адреса:
34013, Україна, Рівненська область, село Нобель, вул. Центральна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОБЕЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК
×
-
Код ЄДРПОУ:
43077967
-
Адреса:
34013, Україна, Рівненська область, село Нобель, вул. Центральна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проекту організації території Нобельського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного викорисання його природних комлексів і об'єктів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
73300000-5 Проектування та виконання НДДКР
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
27.10.2021 10:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проекту організації території Нобельського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного викорисання його природних комлексів і об'єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 2701270 " Здійснення природоохоронних заходів, зокрема з покращення стану довкілля"
Сума200 750.00 UAH