-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп`ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-000149-a
Торги не відбулися
89 542.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 447.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 447.71 UAH
Номер:
a5e8a118a77e4a03b8426c6f9fffab25
Внутрішній номер закупівлі:
12164692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-000149-a
Замовник:
СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43918777
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, селище міського типу Станиця Луганська, вул. Центральна, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Овчіннікова +380990465904 stanica.vca@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 542.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
447.71 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 08:17 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2021 08:17 - 12.11.2021 08:13
Аукціон:
з 15.11.2021 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Миша комп`ютерна Logitech M185
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Миша комп`ютерна A4Tech FG12S
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Клавіатура A4Tech KV-300H USB
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Клавіатура A4Tech KD-600 USB
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Монітор 23,8” MSI Optix G241V
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Монітор 23,8” AOS 24B2XDAM
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
БФП Canon Pixma G3411 with WI-FI
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
БФП Xerox B205VNI
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Принтер Canon i-SENSYS LBP6030B
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
ИБП Powercom RPT-800AP, 3 х IEC, USB
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті
Картридж CANON 057 для Canon i-Sensys MF443dw Black 3009C002
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська., вул. Центральна,25
На карті