-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп`ютерне обладнання
Оголошено тендер
89 542.00
UAH
Номер:
32968df3a0ea4e68840044c8e92bf7e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-000075-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43918777
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, селище міського типу Станиця Луганська, вул. Центральна, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43918777
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, селище міського типу Станиця Луганська, вул. Центральна, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
89 542.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп`ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.10.2021 07:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Миша комп`ютерна Logitech M185
Кількість
13 штуки
Період постачання
(не задано)
Миша комп`ютерна A4Tech FG12S
Кількість
7 штуки
Період постачання
(не задано)
Клавіатура A4Tech KV-300H USB
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Клавіатура A4Tech KD-600 USB
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Монітор 23,8” MSI Optix G241V
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Монітор 23,8” AOS 24B2XDAM
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
БФП Canon Pixma G3411 with WI-FI
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
БФП Xerox B205VNI
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Принтер Canon i-SENSYS LBP6030B
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
ИБП Powercom RPT-800AP, 3 х IEC, USB
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
Картридж CANON 057 для Canon i-Sensys MF443dw Black 3009C002
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума89 542.00 UAH