-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-10-26-006544-a
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
3c370c02fb854c52b9f0e43144e9404a
Внутрішній номер закупівлі:
12162248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-26-006544-a
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2021 17:23 - 01.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2021 17:23 - 11.11.2021 10:00
Аукціон:
з 12.11.2021 11:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Учасника протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після отримання Товару на підставі видаткових накладних та рахунків-фактур. Рахунок та видаткова накладна додається Замовнику на поставлену партію Товару в день поставки товару відповідно.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
На карті