• Відкриті торги
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій формату А-4

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 15bb0ff786a9413399cd16d9fad49982
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-26-006200-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Замовник: ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Багатофункціональний пристрій формату А-4
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.10.2021 17:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд; Спеціальний фонд
Сума300 000.00 UAH