-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-003442-b
Завершена
1 566 194.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 46 985.84 UAH
мін. крок: 3% або 46 985.84 UAH
Номер:
866edde010bc4cb2b42ab91637295bbf
Внутрішній номер закупівлі:
12122919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-003442-b
Замовник:
Бишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362214
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Фастівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабаш Світлана Миколаївна +380951315345 buchiv-rada@ukr.net https://byshiv-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 566 194.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46 985.84 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2021 11:09 - 01.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2021 11:09 - 11.11.2021 11:14
Аукціон:
12.11.2021 11:17 - 12.11.2021 11:52
Період кваліфікації:
12.11.2021 11:52 - 16.11.2021 13:23
Період завантаження договору:
16.11.2021 13:23 - 06.12.2021 13:23
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт проводиться на підставі належним чином оформлених Актів КБ-2в і «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» (форма №КБ-3) (далі-Довідка КБ-3), які складаються Підрядником і подаються для підписання Замовнику, а також на підставі рахунку, в межах одержаних асигнувань на казначейський рахунок Замовника, протягом 10 (десяти) робочих днів. Представник Замовника протягом п'яти робочих днів перевіряє виконання робіт згідно представленого акту і підписує його в разі відсутності зауважень. Кінцеві розрахунки здійснюються у двотижневий термін після виконання і приймання всіх передбачених Договором робіт та реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 28.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
Оскарження: 16.11.2021 13:23 - 27.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03445665
-
Контактна особа:
Караічев Володимир Леонідович 380503803501 tdvkoad@gmail.com
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Народного Ополчення, 11-А
Оскарження: 16.11.2021 13:23 - 27.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 349 989.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 303 003.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 13:23
Відповіді на вимоги
12
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "БУДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42765969
-
Контактна особа:
Роман Волинець +380509260709 volynec8600@gmail.com
-
Адреса:
02100, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАЖОВА, будинок 9 А
Початкова пропозиція
1 548 371.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
13
Скарги
0
ТОВ Данко
×
-
Код ЄДРПОУ:
32727466
-
Контактна особа:
Григорщук Ірина Вікторівна +380503840089 finance@danko.in http://danko.in
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Шаповала Генерала, буд. 2, офіс 111
Початкова пропозиція
1 487 001.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 440 016.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41235604
-
Контактна особа:
Андрій Козярівський +380504694609 bkmegastyle@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОНОПЛЯНСЬКА, будинок 18
Початкова пропозиція
1 454 361.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 454 361.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
e95c9d863bd14ca2adc48fbd2ac58cd7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-003442-b-a1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03445665
-
Контактна особа:
Караічев Володимир Леонідович 380503803501 tdvkoad@gmail.com
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Народного Ополчення, 11-А
Номер договору:
30/11
Сума договору:
1 303 003.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 085 836.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
30.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний