• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Київської області

1 303 003.96 UAH з ПДВ
Номер: e95c9d863bd14ca2adc48fbd2ac58cd7
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-25-003442-b-a1
Замовник: Бишівська сільська рада
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 30/11
Дата підписання: 30.11.2021 00:00
Період дії договору: 30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 303 003.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 217 167.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Київської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 28.12.2021
Місце постачання 08072, Україна, Київська область, c.Бишів, вул.Степова На карті