-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сметана
Тендер Prozorro UA-2021-10-22-011633-b
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Торги не відбулися
78 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 784.00 UAH
мін. крок: 1% або 784.00 UAH
Номер:
4e6f0a22a8a248068b75cd7d47783b5b
Внутрішній номер закупівлі:
12101257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-22-011633-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Шітив +380443096681 ka4enjuk@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 400.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
784.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2021 16:19 - 29.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2021 16:19 - 08.11.2021 18:00
Аукціон:
09.11.2021 11:41 - 09.11.2021 12:04
Період кваліфікації:
09.11.2021 12:04 - 03.12.2021 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства України та у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для платників ПДВ). Оплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день після дати поставки партії ТОВАРУ, у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для неплатників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВІДАЛЬ"
Оскарження: 03.12.2021 14:28 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668821
-
Контактна особа:
Александр Гребинь +380988729886 infoavidal1@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 1, офіс 3-Б
Оскарження: 03.12.2021 14:28 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
77 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ФОП "МАШТАЛІР ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 03.12.2021 14:29 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3035813917
-
Контактна особа:
Александр Машталер +380668077767 mashtalerai12@gmail.com
-
Адреса:
83114, Україна, Донецька область, місто Донецьк, ПРОСПЕКТ ПАНФІЛОВА, будинок 20, квартира 50
Оскарження: 03.12.2021 14:29 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
78 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 616.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.12.2021 14:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0