-
Відкриті торги
-
КЕП
Сметана
Оголошено тендер
94 080.00
UAH
Номер:
6de62daab62d48cb83c21fa84452ddc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-22-013580-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
94 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сметана
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
Дата опублікування:
22.10.2021 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сметана
Кількість
4000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума94 080.00 UAH