-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер
Тендер Prozorro UA-2021-10-22-009096-b
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
Номер:
7650b26f5c244858bdf1d6695414d752
Внутрішній номер закупівлі:
12097155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-22-009096-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42430417
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Ринок, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Тарасюк +380961950160 vika.tarasyuk.97.vt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
320.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2021 14:47 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2021 14:47 - 07.11.2021 23:00
Аукціон:
08.11.2021 15:11 - 08.11.2021 15:34
Період кваліфікації:
08.11.2021 15:34 - 11.11.2021 11:36
Період завантаження договору:
11.11.2021 11:36 - 01.12.2021 11:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт"
Оскарження: 11.11.2021 11:36 - 22.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30162314
-
Контактна особа:
Андрей Кинах +380505869132, +380965669924 kinah.68@i.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Залізнична, буд.14А, корп.5
Оскарження: 11.11.2021 11:36 - 22.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
31 398.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 398.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2021 11:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО "МІСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30995124
-
Контактна особа:
Босак Галина 380322367000 MIS@MIS.LVIV.UA http://www.mis.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, 79013, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, ВУЛ.ГЕНЕРАЛА ЧУПРИНКИ, будинок 5
Початкова пропозиція
31 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
09286af5dc6c41f990798a5d9e997fbc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-009096-b-a1
Постачальник:
ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30162314
-
Контактна особа:
Андрей Кинах +380505869132, +380965669924 kinah.68@i.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Залізнична, буд.14А, корп.5
Номер договору:
113
Сума договору:
31 398.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
28 265.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.11.2021 10:13
Статус:
Виконаний