-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп’ютер
Оголошено тендер
32 000.00
UAH
Номер:
93e80db268f14007aff3b89c94cee3cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-22-009622-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42430417
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Ринок, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42430417
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Ринок, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп’ютер
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.10.2021 14:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп’ютер
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума32 000.00 UAH