-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт вул. С.Бандери в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
Тендер Prozorro UA-2017-08-09-000421-c
Завершена
12 516 988.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 375 510.00 UAH
мін. крок: 3% або 375 510.00 UAH
Номер:
b63af012fb9d49089a60ab28a720e19e
Внутрішній номер закупівлі:
1208228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-09-000421-c
Замовник:
Яремчанське міське комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
32145505
-
Додаткова контактна особа:
Сіщук Михайло Михайлович +380975884644 mkp32145505@ukr.net
-
Адреса:
78500, Україна, Івано-Франківська область, місто Яремче, вулиця Свободи,261
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіщук Михайло Михайлович +380975884644 mkp32145505@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт дорігАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 516 988.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
375 510.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
375 510.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2017 12:13 - 29.08.2017 12:18
Період прийому пропозицій:
09.08.2017 12:13 - 08.09.2017 12:18
Період прекваліфікації:
08.09.2017 12:21 - 20.09.2017 00:00
Аукціон:
20.09.2017 12:34 - 20.09.2017 12:55
Період кваліфікації:
20.09.2017 12:55 - 22.09.2017 10:06
Період завантаження договору:
20.09.2017 12:55 - 10.10.2017 12:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний середній ремонт вул. С.Бандери в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
Кількість
1200 метри
Період постачання
25.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78500, Україна, Івано-Франківська область, місто Яремче, вулиця Свободи, 261
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35517766
-
Контактна особа:
Ігор Дем'янів +380673425987 volodymyr.s1989@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ,, ВУЛИЦЯ О.СОРОХТЕЯ, будинок 41, квартира 915
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
14.09.2017 17:03
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
27
Скарги
0
ТОВ ПБС
Оскарження: 20.09.2017 12:55 - 03.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32872788
-
Контактна особа:
Мельник Іван Іванович +380673442600 pbs.tender@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Тичини 8А
Оскарження: 20.09.2017 12:55 - 03.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
12 490 575.60 UAH з ПДВ /
11 990 000.00 UAH з ПДВ
11 990 000.00 UAH з ПДВ
Документи
69
Скарги
0
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34252469
-
Контактна особа:
Микола Сергійович Тимофеєв +380487289584 office_to@automagistral.com.ua
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Романа Кармена, 21
Початкова пропозиція
12 499 896.00 UAH з ПДВ /
12 000 000.00 UAH з ПДВ
12 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.09.2017 18:46
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e93cf479d60433f8d52a374f10a7041
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-09-000421-c-a1
Постачальник:
ТОВ ПБС
×
-
Код ЄДРПОУ:
32872788
-
Контактна особа:
Мельник Іван Іванович +380673442600 pbs.tender@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Тичини 8А
Номер договору:
81
Сума договору:
11 990 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2017 11:36 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
09.10.2017 11:36
Статус:
Підписаний