-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт вул. С.Бандери в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
Тендер Prozorro UA-2017-08-09-000421-c
Завершена
12 516 988.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 375 510.00 UAH
мін. крок: 3% або 375 510.00 UAH
Період оскарження:
09.08.2017 12:13 - 04.09.2017 00:00
Нічого не знайдено.