-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лінолеум
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-014528-b
згідно з умовами договору
Торги не відбулися
19 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 97.00 UAH
Номер:
fb58c73c2c6d48b7a99c22013fdc53ad
Внутрішній номер закупівлі:
12081792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-014528-b
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погорєлова Нататалія Євгенівна +380487716101 dinuoma@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
97.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 23:51 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 23:51 - 07.11.2021 18:00
Аукціон:
з 08.11.2021 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - кошти державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021