• Відкриті торги
  • КЕП

Лінолеум

Оголошено тендер

19 400.00 UAH
Номер: 01a7097161b74223b158a73cc08f1bda
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-21-014654-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Очікувана вартість: 19 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лінолеум
Примітки: згідно умов Договору
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.10.2021 23:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 5 найменувань
Період постачання до 05.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума19 400.00 UAH