-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з інженерного проектування - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 71320000-7 (Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії по вул. Проскурівського підпілля, 161 в м. Хмельницький»)
Тендер Prozorro UA-2021-10-20-003029-c
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 250.00 UAH
Номер:
9d585df49d534e63b33d4b2ca51fa38a
Внутрішній номер закупівлі:
12056904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-20-003029-c
Замовник:
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02138872
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кліменчук Олеся Олегівна +380382656552 xgpa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
250.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2021 19:58 - 26.10.2021 17:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2021 17:00 - 01.11.2021 17:00
Аукціон:
з 02.11.2021 11:08
Період кваліфікації:
01.11.2021 17:01 - 03.11.2021 13:16
Період завантаження договору:
03.11.2021 13:16 - 23.11.2021 13:16
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт щодо розробки документації Підрядником здійснюється Замовником протягом 90 календарних днів після завершення робіт на підставі рахунку та підписання Сторонами Акта приймання-передачі робіт, в межах кошторисних призначень та фактичного надходження коштів на рахунок Замовника, але не раніше надходження коштів за даний вид робіт на реєстраційний казначейський рахунок Замовника. Не підписані Замовником акти приймання виконаних робіт до оплати не приймаються
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії по вул. Проскурівського підпілля, 161 в м. Хмельницький»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 139
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СКБ БУДІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 03.11.2021 13:16 - 06.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39107864
-
Контактна особа:
Телемко Василь Володимирович ТОВ СКБ Будінжиніринг +380962134387 skb_buding@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ПРОВУЛОК КОЗАЦЬКИЙ, будинок 47/1, квартира 70
Оскарження: 03.11.2021 13:16 - 06.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
22 737.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 737.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2021 13:16
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
f476be87241f40df86c1332f22a69853
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-20-003029-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СКБ БУДІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39107864
-
Контактна особа:
Телемко Василь Володимирович ТОВ СКБ Будінжиніринг +380962134387 skb_buding@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ПРОВУЛОК КОЗАЦЬКИЙ, будинок 47/1, квартира 70
Номер договору:
65/ПКЛ/3131
Сума договору:
22 737.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
08.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний