-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з інженерного проектування - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 71320000-7 (Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії по вул. Проскурівського підпілля, 161 в м. Хмельницький»)
Тендер Prozorro UA-2021-10-20-003029-c
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 250.00 UAH
Період оскарження:
20.10.2021 19:58 - 26.10.2021 17:00
Нічого не знайдено.