• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09310000-5 -Електрична енергія

Торги не відбулися

407 044.30 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 070.44 UAH
Номер: e8d5bc3a1188424aa25dc42f5fce4fc0
Внутрішній номер закупівлі: 12044474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-20-001292-c   
Замовник: Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Мадіярова Олена Олександрівна +380683058302 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 407 044.30 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 070.44 UAH
Період уточнення: 20.10.2021 12:59 - 26.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2021 12:59 - 05.11.2021 12:00
Аукціон: з 08.11.2021 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 130000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 54049, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Рибна,95 На карті