-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 -Електрична енергія
Оголошено тендер
407 044.30
UAH
Номер:
8a462821bd194d219ee5e71e63e6ebed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-003124-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
407 044.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 -Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
19.10.2021 13:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума407 044.30 UAH