• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з модернізації систем опалення ПЧ-21. (ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)

детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: згідно п. 2,3 Розділу III Тендерної документації

Торги не відбулися

963 659.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 818.30 UAH
Номер: fe0e0743d4e94668924e2b24a3171aa4
Внутрішній номер закупівлі: 12033340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-002741-b   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 963 659.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 818.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 28 900.00 UAH
Період уточнення: 19.10.2021 18:49 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2021 18:49 - 04.11.2021 20:00
Аукціон: 05.11.2021 15:06 - 05.11.2021 15:29
Період кваліфікації: 05.11.2021 15:29 - 02.12.2021 17:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з модернізації систем опалення ПЧ-21 (ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 3 одиниця
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 24240, Україна, Вінницька область, Вапнярка, На території Замовника, вул.. Незалежності 55 -1 од.; вул.Енергетиків 7 – 1 од. Вапнярська дистанція колії На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВП ЕНЕРГЕТИК ПЛЮС"

Оскарження: 02.12.2021 17:24 - 13.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 920 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.12.2021 17:24
Відповіді на вимоги 11
Документи 44
Скарги 0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БУРЕВІЙ"

Оскарження: 02.12.2021 17:27 - 13.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 962 700.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
962 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.12.2021 17:27
Відповіді на вимоги 11
Документи 17
Скарги 0