-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з модернізації систем опалення ПЧ-21 (ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
c4458f0020194d9c9e14ab8015b0d462
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-000679-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з модернізації систем опалення ПЧ-21
(ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Примітки:
Протокол ТК№312 від 18.10.2021 зміни №27
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
19.10.2021 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума1 200 000.00 UAH