-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-011743-c
строк поставки товару 30 календарних днів з дати підписання Договору
Завершена
601 308.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
Номер:
1a42412335b5408797654815efb040c2
Внутрішній номер закупівлі:
12027232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-011743-c
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
601 308.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 15:19 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 15:19 - 04.11.2021 00:00
Аукціон:
04.11.2021 13:03 - 04.11.2021 13:56
Період кваліфікації:
04.11.2021 13:56 - 08.11.2021 16:38
Період завантаження договору:
08.11.2021 16:38 - 28.11.2021 16:38
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику вартість Товару після поставки його в повному обсязі, згідно Специфікації , шляхом перерахування суми коштів, що підлягає сплаті, на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Внутрішня 3 МП IP камера відеоспостереження DAHUA DH-IPC-K35AP або еквівалент
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Зовнішня 4 Mп IP камера відеоспостереження, DAHUA DH-IPC-HFW1431SP-S4 (2.8 мм) або еквівалент
Кількість
72 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Мережевий відеореєстратор 16-канальний з PoE DAHUA DHI-NVR2216-16P-I або еквівалент
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кабель віта пара 305 м (зовнішній екранований)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Жорсткий диск 4Тб WD40PURZ або еквівалент
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Безперебійник 650Ва APC Easy UPS 650VA Schuko (BV650I-GR) або еквівалент
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Конектори RJ45 8P8C, упаковка 100шт. екрановані
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
"
Оскарження: 08.11.2021 16:38 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3118204095
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 ivashchenko.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 5, квартира 4
Оскарження: 08.11.2021 16:38 - 19.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
482 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 16:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
72
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТОВИД БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43405947
-
Контактна особа:
Лисак Сергій 380964561010 INFO@SVETOVID.COM.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03134, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 3, кімната 12
Початкова пропозиція
570 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ФОРТЕР БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42463678
-
Контактна особа:
Геннадій Ситдиков +380634176933 tov.inter.iron@gmail.com
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 13/2-Б
Початкова пропозиція
542 806.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ФОП Кравцов Микита Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3145022435
-
Контактна особа:
Микита +380503012570 w.at.r10ck@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Нагірна, будинок 3, квартира 4
Початкова пропозиція
534 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФОП "БОНДАР НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3239002464
-
Контактна особа:
Сергій Шопін +380674430446 s.shopin@unitsystems.com.ua
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МИКОЛАЙЧУКА, будинок 24, квартира 8
Початкова пропозиція
539 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
529 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ФОП ДАНІЄЛЯН ІВАН ВАДИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3703505856
-
Контактна особа:
Данієлян Іван 380992509671 pamellocases@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КАХИ БЕНДУКІДЗЕ, будинок 2, квартира 456
Початкова пропозиція
574 704.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Початкова пропозиція
601 300.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
531 792.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb37274f1cc143b8aea5ce8cb8e62e9b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-011743-c-b1
Постачальник:
ФОП "ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3118204095
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 ivashchenko.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 5, квартира 4
Номер договору:
227-25/1
Сума договору:
417 310.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.11.2021 12:45
Статус:
Виконаний