-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони
417 310.00
UAH без ПДВ
Номер:
bb37274f1cc143b8aea5ce8cb8e62e9b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-011743-c-b1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3118204095
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 ivashchenko.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 5, квартира 4
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Номер договору:
227-25/1
Дата підписання:
26.11.2021 12:45
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
417 310.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
417 310.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Внутрішня 3 МП IP камера відеоспостереження DAHUA DH-IPC-K35AP або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Зовнішня 4 Mп IP камера відеоспостереження, DAHUA DH-IPC-HFW1431SP-S4 (2.8 мм) або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
72 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Мережевий відеореєстратор 16-канальний з PoE DAHUA DHI-NVR2216-16P-I або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кабель віта пара 305 м (зовнішній екранований)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Жорсткий диск 4Тб WD40PURZ або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
TH Королівство Таїланд
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Безперебійник 650Ва APC Easy UPS 650VA Schuko (BV650I-GR) або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Конектори RJ45 8P8C, упаковка 100шт. екрановані
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d379f46f084440b9aaa8c3401798d018
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі та відповідно зменшення загальної вартості договору на суму 45090,00 грн
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 14:28
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f437007adfa5468bba243fd1095b233b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 12:41
Статус:
Опубліковано