-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-004753-c
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
5280b6c39cc24c279d00b49c67310a03
Внутрішній номер закупівлі:
12017607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-004753-c
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Тіцька +380575832038 zutlo2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 11:17 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 11:17 - 04.11.2021 00:00
Аукціон:
04.11.2021 13:23 - 04.11.2021 14:04
Період кваліфікації:
04.11.2021 14:04 - 17.11.2021 14:19
Період завантаження договору:
17.11.2021 14:19 - 07.12.2021 14:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставленого Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 15 робочих днів з моменту фактичного отримання Товару за наявності реального фінансування. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД МТК"
Оскарження: 16.11.2021 11:25 - 27.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Другий +380678171010 mtcmanagertwo@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Оскарження: 16.11.2021 11:25 - 27.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.11.2021 11:25
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Оскарження: 17.11.2021 14:19 - 28.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405, +380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Оскарження: 17.11.2021 14:19 - 28.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
298 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.11.2021 14:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ФЕНІКС ОЙЛ ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43610018
-
Контактна особа:
Денис Пачкаєв +380675175553 fenixenergy2020@gmail.com
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 4 А
Початкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко О.М. 380951130615 chernikovanadiya@ovis.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
d33ab67917c3478f96e95f1d7987f7cb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-004753-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405, +380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Номер договору:
264
Сума договору:
283 705.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
236 421.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.11.2021 10:45
Статус:
Виконаний