-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, дизельне паливо
283 705.20
UAH з ПДВ
Номер:
d33ab67917c3478f96e95f1d7987f7cb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-004753-c-a1
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Контактна особа:
Світлана Тіцька +380575832038 zutlo2021@ukr.net
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405, +380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
264
Дата підписання:
29.11.2021 10:45
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
283 705.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 284.20 UAH)
Оплачено:
283 705.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 284.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4580 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4df501161c6c4220a5f1ff1d386f38c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до вимог ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 2, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
1.4. Найменування Товару визначається Специфікацією (Додаток № 2). Кількість Товару визначається Специфікацією (Додаток № 2).
3.1. Загальна сума цього Договору становить 283 800 грн. 00 коп. (двісті вісімдесят три тисячі вісімсот грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 47 300 грн. 00 коп. (сорок сім тисяч триста грн. 00 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 2).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 09:54
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4d4a6bf809cf4591992ff792a8c60f71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Загальна сума цього Договору становить 283 705 грн. 20 коп. (двісті вісімдесят три тисячі сімсот п’ять грн. 20 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 47 284 грн. 20 коп. (сорок сім тисяч двісті вісімдесят чотири грн.
20 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 2).
2. Зменшити суму даного Договору на 94,80 грн.(дев’яносто чотири грн. 80 коп.) в тому числі ПДВ 20%: 15,80 грн.(п’ятнадцять грн. 80 коп.)
Номер додаткової угоди:
1/2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 09:32
Статус:
Опубліковано