-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Тендер Prozorro UA-2021-10-15-001942-c
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
9d69e23f5a22471ca4dd9625f1d09499
Внутрішній номер закупівлі:
11989072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-15-001942-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Олексенко +380507788992 pavel.olex@i.ua https://book-institute.org.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2021 20:12 - 22.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2021 20:12 - 01.11.2021 09:00
Аукціон:
02.11.2021 11:48 - 02.11.2021 12:11
Період кваліфікації:
02.11.2021 12:11 - 05.11.2021 17:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СТУДЕНА"
Оскарження: 05.11.2021 17:32 - 16.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40052288
-
Контактна особа:
Мельниченко Анастасія Андріївна +380939568441 n.melnychenko@gmail.com
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, 03190, місто Київ, ВУЛ. САРАТОВСЬКА, БУД. 14/9, КВ. 26
Оскарження: 05.11.2021 17:32 - 16.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
278 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.11.2021 17:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "АЛГОРІТМЕД"
Оскарження: 05.11.2021 17:34 - 16.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41815180
-
Контактна особа:
Роман Міщенко +380976428677 roman.mishchenko@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 13, квартира 44
Оскарження: 05.11.2021 17:34 - 16.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.11.2021 17:34
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0