• Відкриті торги
  • КЕП

Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: 113ab0f604144ecb9a6d0c9840bf16c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-15-001658-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
КЕКВ: 3160 Придбання землі та нематеріальних активів
Дата опублікування: 15.10.2021 20:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума280 000.00 UAH