• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)

Торги не відбулися

85 840.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 858.40 UAH
Номер: 8d18b8084c8045848c1b44b09380c5a6
Внутрішній номер закупівлі: 11970464
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-13-002049-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
Контактна особа: Лозко Інна Миколаївна 380632183760 shevtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 858.40 UAH
Період уточнення: 13.10.2021 11:22 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2021 11:22 - 29.10.2021 11:00
Аукціон: з 01.11.2021 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 23200 Кіловат-година
Період постачання 01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
Початкова пропозиція 82 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 360.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 55
Скарги 0